Herkes İçin Erişim

ISG AIRPORT HOTEL olarak; otelimiz, engelli misafirlerimizin özel ihtiyaçlarına duyarlı bir hizmet sunmayı taahhüt eder. HERKES İÇİN ERİŞİM MİSAFİR KONAKLAMA SÜRECİ adıyla da bu süreci dokümante etmiş bulunuyoruz.

Engelliler için düzenlenmiş odalarımız, geniş kapı girişleri, özel banyo olanakları ve yüksek güvenlik standartları ile donatılmıştır. Ayrıca, engelliler için özel olarak tasarlanmış ortak alanlarımız, rahatça dolaşabilmelerini sağlayacak düzenlemeler içermektedir.

Otelimizdeki restoran ve diğer hizmet alanlarımız, tekerlekli sandalye kullanıcılarına uygun düzenlemeler içermekte olup, menülerimizde de çeşitli diyet ihtiyaçlarına uygun seçenekler bulunmaktadır.

Engelli misafirlerimiz, konaklamalarının her aşamasında kendilerini güvende ve desteklenmiş hissedecekleri bir ortamda bulunacaklarını bilmelidirler.

Eğer engelli misafirlerimizin özel bir ihtiyacı veya talebi varsa, rezervasyon öncesinde bizimle iletişime geçmeleri durumunda, olabildiğince etkili bir destek sağlamak için elimizden geleni yapacağımızı belirtmek isteriz.

Otelimiz, tüm misafirlerimizin unutulmaz ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır.