Çalışma Hayatımız

ISG AIRPORT HOTEL olarak; misafirlerimizin emnuniyeti kadar çalışanların memnuniyetinin sağlanması en güçlü olduğumuz konulardan biridir. Bu bakış açısı ile, çalışanın başta yasal hakları olmak üzere, işletmemizin sağladığı yan haklar da dahil olmak üzere; çalışma ortamı, psikolojisi, kişisel motivasyonu ve performansı gibi, kısacası iş yerindeki tüm konforunun sağlanması yönetimin sorumluluğundadır.

Farklı ülkelerden ve milliyetlerden gelen misafirlerimize hizmet veren bir işletme olarak misafir ve çalışanlarımız için milliyet, ırk, dil, din vb. ayrımı yapmak hem otelcilik hem de çalışma prensiplerimize aykırıdır. Dolayısıyla farklı ülke veya milliyetlerden olan çalışanlarımızın da tüm özlük işlemleri, yasal prosedürlere uygun olarak Otel İnsan Kaynakları Müdürlüklerimizce aynı özen ile takip edilmekte, otel içerisinde tüm çalışanlarımıza herhangi bir özelliği göze alınmaksızın eşit imkanlar sunulmaktadır.

Bu konu ile birlikte Yerel Topluma da katkı sağlayabilmek ve bölgesel istihdamı arttırabilmek adına, otelimizin bulunduğu bölge olan Pendik – İstanbul lokasyonlarından, otelimizin ihtiyaçları doğrultusunda istihdam önceliğine yer veriyoruz.